„Follow us to get all the news on fashion and celebrities.
Get in touch with us and become a Sixth Avenue blogger."

10.6.2016 o 16,30 hod. sa predajňa VIP  FASHION  Plaza zmení na malú MEKKU módy :-)

Všetci, ktorí máte radi módu a značky, pripravili sme pre vás módnu prehliadk a uazvali sme ju SUMMER Fashion show ...prečo?

Llebo LETO je za dverami a my pre vás v predajni máme kopec trendy letných šiat, plaviek a mnoho iného. Bol by hriech nepredstaviť Vám to všetko.

 

A tak sa zrodila myšlienka a tá prešla k činu :-)

 

Všetky predvádzané modely je možné si zakúpiť v našej predajni.

Každého návštevníka summer prehliadky čaká DARČEK, WELLCOM  DRINK a ZDRAVÁ ochutnávka jedál, ktoré nie len skvelo chutia, ale nasýtia a postave neublížia. Túto ochutnávku pre vás pripraví certifikovaná trénerka a odborníčka na zdravú stravu.

Taktiež sa dozviete ako sa jednoducho a správne nalíčiť. To vás naučí odborníčka a poradkyňa na krásu :-) značky Marry Kay.

Vstupenky sú zlosovatelné. Vyžrebujeme troch účastníkov prehliadky, ktorí získajú 30 , 40 a 50% zľavu na nákup v našej predajni. Ďalší vyžrebovaný šťastlivec získa premenu v BIBI FITNESS a prekvapenie od poradkine kozmetiky Marry Kay.

Ak máte čas v piatok 10.6.2016 o 16,30 hod. a volné 3 €  radi vás uvidíme u nás na ulici Osloboditeľov 41, 040 17 Košice – Barca .

Máme vlastné veľké parkovisko a tak zaparkujete bez problémov :-)

KAPACITA ÚČASTNÍKOV JE OBMEDZENÁ, PRETO NEVÁHAJTE !

Preto je nutné nie len kliknuť na event, že sa zúčastním, ale aj záväzne registrovať a tak zarezervovať si vstup na túto V.I.P. Summer Fashion Show

Rezervácia, registrácia a potvrdenie účasti Registrácia

 

Po zaregistrovaní dostanete vstupenku vystavenú s vaším menom na mail. Pri vstupe na podujatie sa preukážete vašou vstupenkou a vstupné 3€ uhradíte pri príchode.

Tešíme sa na vás.

 

 

Viac informácií sa dozviete na tel.čísle 0944 174 386 

Páperová bunda

 

I keď sa predpovede meteorológov neustále menia, isté je, že niekoľko skutočne chladných dní nás neminie. Pri páperovej bunde z pravého peria jednoznačne oceníte jej ľahkosť, vzdušnosť, schopnosť zahriať vás aj počas arktických nocí, pričom v kombinácii s kožušinovým lemom pôsobí daný kúsok navyše aj elegantne.

 


 

Úpletové šaty

 

V prípade kúpy úpletových šiat by ste mali rozhodne postaviť kvalitu pred ich cenu. Kvalitné úpletové šaty totiž krásne obopnú postavu a vyzerajú neporovnateľne lepšie, než úpletové šaty vyťahané hneď po prvom praní, prípadne plné žmolkov. Úpletové šaty sú mimoriadne praktické aj počas zimy,  keďže v kombinácii s vysokými čižmami vyzerajú naozaj skvele a ešte vás aj pekne zahrejú.

 


 

Rolák

Rolák patrí medzi kľúčový kúsok každej zimnej garderóby. A niet sa čo čudovať. V prípade, že zvolíte jednofarebný variant, môžete ho kombinovať prakticky s čímkoľvek. Sukňa, džínsy, elegantné nohavice, kabát, páperová bunda ... rolák je pre nastávajúce mesiace naozaj ideálnym topom.

 

 


 

 
 

Rukavice

 

Azda sa medzi vami nenájde nik, kto by v chladnom počasí neocenil teplé, zimné rukavice. Aj na výbere tohto malého kúsku oblečenia pritom záleží. Kožené, pletené, palcové, prstové, vzorové či jednofarebné. Ideálne je zakúpiť si rukavice rovno ako komplet spolu so šálom a čiapkou. Dobre padnúce a teplé rukavice ochránia vaše ruky pred popraskaním či vysušením, udržia ich v teple a ešte aj dokážu podčiarknuť váš dokonalýštýl.Od rukavíc odskočíme trošku vyššie a pozornosť venujeme ďalšiemu skvelému módnemu kúsku, akým je čiapka. To,že najviac tepla uniká hlavou, je stará známa vec. Pletená čiapka by mala byť povinnou súčasťou outfitu pri každej dlhšej prechádzke. Čo si budeme nahovárať, hravo zamaskuje i neposlušné vlasy, čo väčšina žien v sychravom počasí určite ocení.

 

 


 

Snehule

 

Milujú ich celebrity, milujú ich bežní ľudia, milujeme ich všetky, hoci mužom na nás veľakrát vadia. Faktom ostáva, že sú teplé, štýlové, hravo ich skombinujete s džínsami i legínami, avšak aj v ich prípade platí, že prím by mala zohrávať kvalita. Najlepšie je siahnuť po topánkach z pravej ovčej kože, pretože v porovnaní s  lacnejšími variantmi, pocítite pri ich nosení neopísateľný rozdiel. 

 


 

Dlhý cardigan

 

Módny hit, ktorý vás zachráni vždy, keď neviete čo na seba. Aj preto sa oplatí mať ich v skrini aspoň dva. Jeho hrejivé vlastnosti akiste oceníte nielen počas cestovania, ale i v práci, s kamarátkami na drinku či s priateľom v kine. Na jar zas môžete cardigan využiť ako praktický kabátik, čo z neho robí viac, než len sezónnu záležitosť. 

 


 

Kožené nohavice

 

Všetky milovníčky módy veľmi dobre vedia, že mať tento jedinečný kúsok vo svojej garderóbe sa počíta. IN sú kožené nohavice voľnejšie i napasované, navyše v kombinácii s pleteninami tvoria dokonalý tandem. V zime vás krásne zahrejú a hodia sa ako na slávnostnejšiu príležitosť, tak i na voľnejšie chvíle strávené v kruhu priateľov.